In juli 2025 begon ik als re-integratiespecialist 2e spoor bij MEPD. Voor mij een logische stap na jarenlange ervaring in recruitment en mensgerichte dienstverlening. Bij MEPD krijg ik de ruimte om maatwerk te leveren. Geen standaardtrajecten, maar oprechte aandacht en begeleiding die past bij de persoon achter het verhaal.
Wat mij drijft? Mensen écht leren kennen. Wat beweegt iemand? Waar zit hun kracht? En wat is er nodig om weer met vertrouwen richting werk te gaan? Ik geloof in positieve verandering, niet door te duwen, maar door vertrouwen te versterken en samen perspectief te creëren. Elke stap telt, hoe klein ook.
Met mijn Surinaams Javaanse achtergrond speelt gastvrijheid een grote rol: er is altijd iets lekkers in huis. Koken is voor mij een manier om te ontspannen. Ook sport en dans ik regelmatig, de muziek is nooit ver weg. Humor en een nuchtere kijk helpen me om met energie én een glimlach in het leven te staan.
Favoriete artikelen van Emily
Collega’s van Emily
















































